SERVIS ČERNÝ, s.r.o.
elektro, kuchyňské linky a
zahradní technika za levné ceny

SERVIS ČERNÝ, s.r.o. - elektro, kuchyňské linky a zahradní technika

Akční letáky

V našich obchodech momentálně probíhají následující letákové akce:


Planeo leták

Leták Planeo

Berry leták

(Omlouváme se, náhled tohoto letáku není momentálně k dispozici)

Leták Berry

Proton leták

Leták Proton
 

Vítejte na našich internetových stránkách

Jsme zavedená a neustále se rozvíjející firma, která je na trhu už od roku 1993. Obor našeho působení tvoří tři zavedené kamenné elektro prodejny (dvě v Broumově a jedna v Polici nad Metují) se širokým výběrem levného a kvalitního zboží, dále prodejna nábytku, ve které vám navrhneme, zhotovíme a postavíme kuchyňské linky na míru a také prodejna se sortimentem nářadí pro byt či dům a zahradní technika. Máme také vlastní autorizovaný servis na pračky všech značek na trhu.

 

Proč nakupovat u nás

  • SERVIS ČERNÝ, s.r.o. nabízí prodej prodej černé techniky za akční ceny (LCD televize, plazmové televize, domácí kina, DVD rekordéry s HDD, DVD přehrávače, Hi-Fi věže, mp3 přehrávače…)
  • nabízíme vám široký sortiment velké bílé techniky (levné pračky, chladničky, myčky, sporáky, mikrovlnné trouby atd.), ale i drobných domácích a kuchyňských elektrospotřebičů (vysavače, fritézy, žehličky, rychlovarné konvice atp.)
  • v našem Kuchyňském studiu vám zhotovíme grafický návrh kuchyňské linky na přání, linku dodáme a odborně namontujeme včetně elektrospotřebičů
  • svůj byt, kancelář nepo provoz si můžete levně a výhodně zařídit v naší prodejně nábytku
  • prodejna zahradní techniky vám vždy nabídne výběr kvalitního značkového vybavení pro vaši dílnu, garáž či byt. Zakoupit u nás můžete i elektrické či benzínové sekačky, mulčovače, zahradní traktůrky, sněhové frézy atp.
  • SERVIS ČERNÝ, s.r.o. vám rovněž nabídne (jak ostatně název napovídá) i kompletní autorizovaný servis (záruční i pozáruční) na pračky, myčky a sporáky všech značek
 

Prodej na splátky

Jakékoliv zboží, které si u nás vyberete je možné koupit na splátky. K dispozici máme vlastní splátkový systém firmy SERVIS ČERNÝ, s.r.o. anebo velkou škálu úvěrů od splátkových společností Cetelem ČR, a.s., Home Credit a.s., Essox s.r.o. a GE Money Multiservis. Více se o možnosti nákupu na splátky dozvíte v samostatné kategorii, nebo nás můžete kontaktovat.

 

Rozvoz zboží zdarma

Pokud u nás nakoupíte zboží v minimální hodnotě 5000,- Kč (dle dohody), zboží vám zdarma zavezeme v okruhu 40 km (z Broumova nebo Police nad Metují) na místo, které si určíte. Samozřejmostí je i instalace, vyzkoušení a předvedení takto zavezeného zboží. Závoz na delší vzdálenost vám zajistíme my anebo náš smluvní přepravní partner.

 

 
Copyright © 2008 HaPo Design s.r.o.